Bose Model 3-2-1 Media Center

 Bose 3-2-1 Media Center

 

Opis :
Firma Bose  jest przodującym na świecie producentem sprzętu audio. Jest  to sprzęt z najwyższej polki. Mimo małych rozmiarów głośników, efekt akustyczny powala na kolana.Ten amplituner został tak zaprojektowany aby efekt przestrzenny kina domowego  czyli Dolby Digital , czy tez DTS  uzyskać za pomocą 3 , a nie 6 źródeł ćwieku. W skład pełnego zestawu wchodzi  jednostka  centralna ,  oraz dwa małe zespoły głośnikowe, oraz subwoofer. W subwooferze jest cześć zasilająca całość.
Do sprzedania:
 na aukcji jest tylko jednostka centralna. Przyjechała z Niemiec , reszta miała dojechać, ale zaginęła w transporcie. Do zasilania jednostki potrzebne jest  napięcie zasilania 17 V 3A. Bezpośrednio z jednostki są zasilane kolumny  przednie składające się każda z dwóch głośniczków.
Stan:
Przed zrobieniem zdjęć  oderwałem folie z przedniego wyświetlacza. Mechanizm działa cichuteńko i przyjmuje płyty CD oraz DVD i je czyta co widać na zdjęciach. Tuner wyszukuje stacje, przełącznik wejść tez reaguje. Wszystkie przyciski działają normalnie i wywołują efekt na wyświetlaczu. Jednostka była podłączona  do jednego głośniczka i był prawidłowy dźwięk.
Sprzedaje w dziale uszkodzone gdyż nie ma subwoofera , głośników i pilota.
Cena fabryczna takiego zestawu kształtuje się od 1000 USD w góre.

MirskiOne
AVS-płyty winylowe

Leave a Reply