Technics SC-HD505

 Technics SC-HD505 + kolumny SS-H3600

 

Doskonała wieża  Techics SC-HD505. W skład zestawu wchodzą: Wzmacniacz, tuner , odtwarzacz CD, magnetofon. Wszystkie klocki połączone taśmą Jest możliwość ustawiania obok siebie  jak i jedno na drugim. Design na bardzo wysokim poziomie. Podświetlane na niebiesko boki sprzętu prezentują się doskonale wieczorem . Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie we wzmacniaczu nie dwóch a czterech końcówek mocy.Każdy kanał ma dwa wyjścia na kolumny, osobno dla niskich tonów osobno dla wysokich. A wiec każda kolumna musi być podłączona dwoma przewodami. Dlatego tez nie wszystkie kolumny mogą działać z tym sprzętem. Ale dołączone kolumny Sony pasują jak ulał. Moja osobne sekcje wysokich i niskich tonów. Pracują znakomicie z tym sprzętem

 

Niektóre dane techniczne:
Wzmacniacz
Moc wyjściowa  dla niskich tonów 10 W
Moc wyjściowa dla wysokich tonów  5 W
Zniekształcenia  0,09 %
Pobór prądu  77W

Tuner:
Zakres 88-108 Mhz
RDS tak
CD:
Przetwornik MASH
odczyt i wyświetlanie CD-textu

Magnetofon:
Pasmo 30 Hz do 16 kHz

Autorewers
Odstęp od szumów  56 dB

z dolby NR                64 dB

Timer
budzik i  sleep

 

Stan techniczny :
Stan techniczny bardzo dobry.Wszystkie funkcje działają. CD czyta również wypalone płytki. Żadnych zacięć i problemów. Magnetofon również bez żadnych problemów, Tuner odbiera  na byle jakiej antenie, RDS  funkcjonuje. Kolumny nie maja żadnych problemów. Brak pilota. Typ pilota to RAK-HDA10WH , bywa na allegro często. 

Stan optyczny:
Stan określam na  dobry. Jedyny mankament to ułamany przełącznik w magnetofonie, który służy do wyszukiwania przerw miedzy utworami na kasecie CC. Funkcja  nie używana raczej. Drobne rysy i otarcia .Normalne ślady użytkowania.

 

 MirskiOne

Leave a Reply