DENON ADV 500SD

Denon  ADV 500SD  amplituner kina domowego z DVD

 

Niektóre dane techniczne:
Moc wyjściowa (6ohm, 1Khz. 10% ) 6×100 W
Odstęp od szumów 67 db
Pasmo 20 Hz – 20Khz
Separacja miedzy kanałami 55 dB
Dekodery DTS, Dolby Digital , ProLogic,
Zakres FM 87,5 – 108 Mhz + RDS
Waga 5,4 kg
Wymiary 434mm x 80mm x 368mm
Pilot RC-973
Amplituner wykonany w technice cyfrowej. A wiec zasilacz impulsowy, który ma bardzo duza sprawność niemalże 90% . 6 Końcówek mocy wykonane na układach Tripath.
Szósta końcówka możne pracować jak subwoofer lub jak surround.Wszystko się ustawia w menu.Wbudowany napęd DVD. Jeden z najwyższych modeli Denona w serii slim.
Stan Amplitunera.
Amplituner działa poprawnie, wszystkie funkcje są wykonywane. Wzmacniacz gra.Tuner stroi. Ale nie działają klawisze lokalne. Wszystko wykonuje się z pilota, który jest w zestawie.Ale na pilocie nie ma klawisza EJECT i z tego powodu nie można włożyć płyty do odtwarzacza. I to jest największy jego problem.Sprzęt u mnie działał pól roku i był sprawny, ale po miesiącu przestały działać cztery lewe klawisze, a po następnym miesiącu reszta padła.Serwis zaproponowali aby wysłać sprzęt do Berlina i tam go naprawia. Ale nie chce się w to bawić.Na upartego sprzęt z wysokiej pólki działa z pilota. A jak ktoś ma możliwość naprawy to bardzo polecam. Nowy taki sprzęt kosztował majątek, wraz z kolumnami kosztował ponad 3 tysiące pln.

MirskiOne
AVS-płyty winylowe

Leave a Reply