Technics SU-A700 mk3

miniTechics SU-A700 mk3 2x80W  Wzmacniacz stereo.

 

Najważniejsze parametry:

  • Moc znamionowa: 2x80Watt (8 Ohm)
  • Pasmo przenoszenia 3 Hz – 80 kHz (+ 0 / -3 dB)
  • Można podłączyć dwie pary kolumn
  • Wejścia CD, AUX, TAPE1/DCC, TAPE2, PHONO, TUNER
  • Sterowanie z pilota
  • Korekcja Tone Control oraz niskich i wysokich tonów
  • Wyjście na słuchawki, pozłacane

Opis:

Technics jest renomowanym producentem wysokiej jakości sprzętów audio. Wzmacniacze SU-A700 to bardzo udana seria tej firmy. Na rynku od wielu lat, wprowadzano aż trzy razy lifting (ten model to mk3, najwyższy). Wzmacniacz jest ceniony przez wielu użytkowników, bo jego granie jest bardzo neutralne. Potrafi przenieść niskie tony już od najniższych częstotliwości, ale i wysokie są na odpowiednim poziomie. Pod względem dźwięku nie można mu nic zarzucić, a wręcz przeciwnie, można go określić jako lidera w tym przedziale cenowym.

Jest nowoczesny i elegancki. Metalowa obudowa, panel metalic dają bardzo miły dla oka efekt.

Waga: 8,5 kg

Dla kogo i gdzie ?

Jest to bardzo dobrze grający wzmacniacz, należący juz do grupy bardziej zaawansowanych konstrukcji, wiec zadowoli praktycznie każdego użytkownika. Zarówno do słuchania muzyki z CD, do oglądania filmów czy do komputera.Można go obsługiwać z pilota, co jest w wielu sytuacjach dużym udogodnieniem

Stan:

Technicznie stan jest idealny, wszystkie funkcje działają, sprawnie gra.Niestety podczas transportu został przygnieciony od góry. Na zdjęciach widać powstałe przez to wgniecenie w górnej pokrywie oraz zarysowania na krawędzi przedniego panela. Zdjęcia prezentują ten wzmacniacz w realnym stanie.Stawiając na górę odtwarzacz CD w zasadzie nie widać uszkodzeń poza kilkoma zarysowaniami.Ze względu na te uszkodzenia jestem w stanie sprzedać go nawet 30% poniżej ceny rynkowej, która wynosi ponad 400zl.Jeśli chcesz mieć bardzo dobry wzmacniacz w rewelacyjnej cenie to właśnie ten sprzęt jest dla Ciebie.Nie posiadam do niego pilota.

1 7
MirskiOne

Leave a Reply